תאריך חזרה של בליץ’!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (+מתי מהמחר הרגוע?)

18
דצמבר
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

אתחיל בעיקר,

בליץ’ חוזרת באוקטובר 2022!!!!!

אז שלום לכולם חחחחח

אני רועד מהתרגשות תוך כדי שאני מקליד את הפוסט אבל הדבר הראשון שחשבתי עליו כשראיתי את ההכרזה הוא לשתף אתכם!

בימים אלה מתקיים ביפן פסטיבל Jump Festa, וכבר המון זמן היו באינטרנט שמועות שנקבל מידע חדש על בליץ’, לאחר שהפעם האחרונה שקיבלנו הייתה במרץ 2020 (!!!) כאשר הכריזו באופן רשמי שהאנימה אכן תחזור.

אז אכן, כפי שהשמועות אמרו, קיבלנו תאריך, ולא רק תאריך, אלא טריילר שאני פשוט לא יכול לבטא את מספר השנים שהוא הוסיף לי לחיים אחרי שצפיתי בו!

חוץ מזה, נפתח האתר הרשמי לאנימה ושם פורסמו שמות האנשים שיעבדו על האנימה. ביניהם, נודע לנו שStudio Perriot הוא הסטודיו שאחראי על העונה הזאת, אותו הסטודיו שהיה אחראי על העונה הקודמת ועשה איתה עבודה לא רעה בכלל. אני שמח שזה אותו סטודיו ואם רמת האנימציה והארט בסדרה עצמה תהיה כמו בטריילר (למרות שבדכ זה לא ככה), הם לגמרי שיחקו אותה. מדובר בסטודיו ברמה מאוד גבוהה ואחד מהגדולים ביפן. אתם בטוח מכירים חלק מהאנימות האחרות שהוא היה אחראי עליהן, כמו נארוטו, בלק קלובר, טוקיו גול, בורוטו ועוד רבות.

בקיצור, ההתרגשות בשיאה והחדשות העוד יותר טובות הן שהחודש שהאנימה חוזרת הוא גם החודש שבו אני משתחרר, לכן אני סוף סוף אהיה חופשי לעבוד ולתת לאנימה הזאת בדיוק מה שמגיע לה 3:

בכותרת, ציינתי גם שיהיה מידע על מ’המחר הרגוע’. יש תאריך להמשך השחרור והוא ה-7 בינואר 2022. מצטער שחיכיתם כל כך הרבה זמן, אבל מבטיח שזה יהיה שווה את זה!

כמובן שלאחר שנסיים עם מהמחר הרגוע, נמשיך עם בליץ’ ונשלים כמה שיותר פרקים לקראת החזרה לעונה החדשה בנוסף להוצאה של העונה הראשונה של פיירי טייל במקביל.

ולסיום, הטריילר!