תחילתו של פרויקט חדש ומופלא! הפוגה בים – פרק ראשון~!

12
יולי
2018
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

סוף סוף אנחנו מתחילים עם הפוגה בים!

קודם כל, אני רוצה לברך את נבחרת קרואטיה שעלתה לגמר אחרי משחק ארוך ומתיש. הגמר ביום ראשון יהיה מטורףף

בחזרה לעניינים:

כן, אני יודע שהפרויקט הזה כבר חגג שנתיים של שהות תחת קטגוריית ה”מתוכננים”, אך לא מזמן החלטתי סוף סוף להתחיל לשחרר אותו, החלטה שהייתה מלווה ברצון אישי+בקשות רבות מכם.

למען האמת, העבודה על הפרויקט הזה כבר התחילה בינואר 2017, לפני כשנה וחצי. ידידי שלמה, מאיגוד קבוצות הפאנסאב הישראליות הציע לעזור לי באפקט הקריוקי של הפתיח והסיומת מפני שמאוד אהב את האנימה ורצה לקדם את האיכות של הוצאתה. הפתיח והסיומת הוכנו אז כבר, אבל האמת שאת תרגום הפרק הראשון התחלתי רק לפני כמה ימים. זאת אומרת, תרגמתי שורה או שתיים באותו זמן, אך מפני שהייתי אז בלחץ עם שנ”ס 2 (מי שזוכר את התקופה הדלה הזאת) וכל מיני סיבות ותירוצים אחרים לא באמת התחלנו לשחרר אז את הפרויקט, על אף שהתכנון היה להתחיל בפברואר 2017.

זו באמת אנימה ממש ממש מדהימה, אם לא הכי טובה שראיתי (לא הכי אהובה, אבל הכי טובה). באמת שיש בה הכל – עלילה מעניינת, סוחפת ומקורית, פתיחים וסיומות מושלמים, דמויות מרתקות ורבות פנים, אנימציה מסחררת, נופים עוצרי נשימה ומה לא.

כמובן, שלאנימה כזאת מושלמת ניסיתי ככל שיכולתי ליצור הוצאה מושלמת. אתם תחליטו אם הצלחתי 3:

בפרק הראשון מוצגות בפנינו הדמויות הראשיות ורוב האינטרקציות שיש ביניהן. בנוסף, אנו נחשפים גם לסביבה שבה מתרחש הסיפור ורואים שהיא מחלוקת לשניים. אם תרצו לדעת על מה מדובר, רוצו לצפות בפרק! ממליץ בחום!

פרק 1

הפרויקט ירד ויעלה מחדש בהמשך

תכירו את היקארי! אל תדאגו, בד”כ הוא חביב 3: בד”כ…

נתראה בעוד יומיים עם צ’אפטר של פיירי טייל!