בליץ’

Bleach_Shinigami_Agent_arc.png
נציג השיניגאמים
צ'אפטרים במנגה:
1-70
פרקים באנימה:
עונה 1 1-20
איצ'יגו קורוסקי הוא נער מתבגר בן 15 שמסוגל לראות נשמות. היכולת הזאת אפשרה לו לראות את השיניגאמית, רוקיה קוצ'יקי, ולהפריע לה בתפקידה ללא כוונה. כשרוקיה נפצעת על ידי הולו ליד ביתו של איצ'יגו, איצ'יגו מוכרח לשאול ממנה את כוחות השיניגאמי על מנת להציל את משפחתו.
Bleach_The_Soul_Society_Sneak_Entry_arc.png
סול סוסייטי: ההתגנבות
צ'אפטרים במנגה:
71-117
פרקים באנימה:
עונה 1 21-41
רוקיה נלקחה חזרה אל סול סוסייטי על ידי אחיה, ביאקויה קוצ'יקי, וסגנו שהוא גם חבר ילדות שלה, רנג'י אבאראי. איצ'יגו, אוריו, אוריהימה, צ'אד ויורואיצ'י מגיעים לסול סוסייטי כדי לחלץ אותה לפני שגזר דינה ייחרץ והיא תוצא להורג.
Bleach_Soul_Society_The_Rescue_arc.png
סול סוסייטי: החילוץ
צ'אפטרים במנגה:
117-182
פרקים באנימה:
עונה 1 42-63
יורואיצ'י מוציאה את איצ'יגו בכוח מהקרב שלו נגד ביאקויה כי הוא עדיין לא מספיק חזק כדי להילחם בקפטן. לאחר מכן, היא מתחילה לאמן אותו להשתמש בבאנקאי שלו כדי שהוא יוכל להילחם בו שווה בשווה. אוריו, צ'אד, אוריהימה ממשיכים להילחם בשיניגאמים שעומדים בדרכם אל רוקיה.
Bleach_Bount_arc.jpg
באונטו
צ'אפטרים במנגה:
ארק בלעדי לאנימה
פרקים באנימה:
עונה 1 64-109
איצ'יגו וחבריו חוזרים לעולם בני האנוש וממשיכים בחייהם. יום אחד, אורהרה מספר להם על הבאונטו, חבורה של בני אנוש בלתי רגילים שמסוגלים לחיות לנצח על ידי אכילת נשמות. בעזרתם של רירין, קורודו ונובה, הנשמות המלאכותיות שאורהרה יצר כדי לאתר את הבאונטו, איצ'יגו וחבריו יוצאים להגן על סול סוסייטי ועולם בני האנוש מפני הבאונטו.
Bleach_Arrancar_Arrival_arc.png
הגעת האראנקארים
צ'אפטרים במנגה:
183-237
פרקים באנימה:
עונה 1 110-141
תלמיד חדש ומשונה מגיע לכיתתו של איצ'יגו. לתלמיד קוראים שינג'י היראקו, הוא מודע להיותו של איצ'יגו שיניגאמי והוא מעוניין לגייס אותו לקבוצת השיניגאמים שלו. בזמן שכולם מנסים לחיות את חייהם כרגיל ואיצ'יגו מנסה לתפקד כמו שצריך כשיניגאמי מחליף, אויבים חדשים הנקראים "אראנקארים" פולשים לעולם בני האנוש בהנהגתו של אייזן. האראנקארים הם הולואים שהורידו את המסכה שלהם וקיבלו כוחות דומים לשל שיניגאמים.
144.png
ההתגנבות להואקו מונדו
צ'אפטרים במנגה:
238-286
פרקים באנימה:
עונה 1 142-167
אוריהימה נחטפה על ידי אורוקיורה, אחד מהאספדות של אייזן. על אף שגנריוסאי, הקפטן הראשי של 13 יחידות ההגנה מורה לא ללכת להציל אותה מפאת חשד לבגידה, איצ'יגו, אוריו וצ'אד יוצאים להציל את חברתם שכלואה במעמקי הואקו מונדו, העולם של ההולואים.
Bleach_Shouske_Amagai_arc.png
הקפטן החדש אמאגאי שוסקה
צ'אפטרים במנגה:
ארק בלעדי לאנימה
פרקים באנימה:
עונה 1 168-189
קפטן חדש הצטרף ל-13 יחידות ההגנה והוא מחליף את גין איצ'ימארו, הקפטן לשעבר של יחידה 3. במקביל, הנסיכה לורוצ'יו קאסומיוג'י ושני השיניגאמים השומרים שלה מגיעים לעולם בני האדם ומצטרפים לכיתה של איצ'יגו. איך שני האירועים הללו קשורים אחד לשני?
Bleach_Arrancar_vs_Shinigami_arc.png
אראנקארים נגד שיניגאמים
צ'אפטרים במנגה:
287-315
פרקים באנימה:
עונה 1 190-205
לאחר שאיצ'יגו הביס את גרימג'ו, נויטורה מגיע כדי לגמור את גרימג'ו. איצ'יגו מנסה לעצור בעדו, אך נכנס לצרות עוד יותר גדולות. כשהמצב בכל החזיות נראה אבוד ומלא בייאוש, מגיעה תגבורת בלתי צפויה.
Bleach_The_Past_arc.png
העבר
צ'אפטרים במנגה:
-108 עד -97
פרקים באנימה:
עונה 1 206-212
העלילה חוזרת 100 שנים אחורה, אל היום בו קיסקה אורהרה הופך להיות הקפטן החדש של יחידה 12. הוא מקים את מרכז המחקר והפיתוח ביחידה 12 יחד עם מאיורי קורוטסוצ'י, הקפטן העתידי של היחידה הזו. במקביל, מתרחשות היעלמויות משונות של קפטנים וסגני קפטנים.
Bleach_Battle_for_Karakura_arc.png
הקרב על קאראקורה
צ'אפטרים במנגה:
316-340
פרקים באנימה:
עונה 1 213-229
החורף הגיע, ואיתו הקרב על קאראקורה, אחד מהמרכיבים ההכרחיים להוצאת תכניתו של אייזן לפועל. השיניגאמים מייצרים גרסה מקבילה לקאראקורה כדי להפחית את הסיכון שאייזן יצליח, ונלחמים בה נגד האראנקארים שמגיעים לקחת אותה מידיהם.
Bleach_Zanpakuto_Unknown_Tales_arc.png
מעשיות הזאנפאקטו
צ'אפטרים במנגה:
ארק בלעדי לאנימה
פרקים באנימה:
עונה 1 230-265
הזאנפאקטוים של המון שיניגאמים מפסיקים להגיב, ולפתע סול סוסייטי מותקפת. השיניגאמים מגלים שמוראמאסה, ישות מסתורית, גרם לזאנפאקטוים האמין שמה שהם חפצים בו הוא חופש מלא שיושג רק על ידי רציחת הבעלים שלהם.
Bleach_Arrancar_Downfall_arc.jpg
נפילת האראנקארים
צ'אפטרים במנגה:
339-423
פרקים באנימה:
עונה 1 266-316
המשך וסיום הקרב העז של השיניגאמים נגד האראנקארים כשגורל כל העולמות על הכף.
Bleach_The_Invading_Army_arc.jpg
צבא הפלישה של 13 יחידות ההגנה
צ'אפטרים במנגה:
ארק בלעדי לאנימה
פרקים באנימה:
עונה 1 317-342
בעוד שאיצ'יגו ו-13 יחידות ההגנה נחים לאחר הקרב הגדול עם אייזן, מתחזים פולשים אל סול סוסייטי ומתקיפים את מי שהם מתחזים אליו. האמיתיים מוצאים את עצמם לא מסוגלים להבדיל בין חבר ואויב ומנסים להבין מה אחראי לכל האירוע הזה. במקביל, קון פוגש ילדה משונה שככל הנראה שיש לה קשר להתקפה הזאת. איצ'יגו רוצה לעזור אך מאבד לאט לאט את כוחותיו לאחר השימוש בגטסוגה טנשו הסופי.
Bleach_The_Lost_Agent_arc.png
הנציג האבוד
צ'אפטרים במנגה:
424-479
פרקים באנימה:
עונה 1 343-366
שנה וחצי לאחר הקרב הגדול, איצ'יגו חי חיים רגילים ללא כוחותיו. יום אחד, ניגש אליו איש בשם קוגו גינג'ו המנהיג את הארגון "אקסקיושן", ארגון של אנשים בעלי כוחות "פולברינג". קוגו מציע לאיצ'יגו עזרה כדי להשיג את כוחותיו חזרה. אולם, חבר לשעבר בארגון סימן לעצמו כמטרה את איצ'יגו וחבריו.
TYBWarcPoster.png
מלחמת הדם בת אלף השנים
צ'אפטרים במנגה:
480-686
פרקים באנימה:
עונה 2 1-?
אירועים משונים קורים ברחבי עולם בני האנוש ובסול סוסייטי. הולואים נמחקים ונשמות שגרות בסול סוסייטי פשוט נעלמות כלא היו. השיניגאמים יוצאים לחקור מה קורה ותוך כדי האויבים פולשים לסול סוסייטי.