פיירי טייל

Fairy_Tail_Macao_arc.png
מאקאו
צ'אפטרים במנגה:
1-3
פרקים באנימה:
עונה 1 1-2
פגישתה של לוסי עם נאטסו והאפי, הצטרפותה לפיירי טייל, והחילוץ של מאקאו.
Fairy_Tail_Daybreak_arc.png
דייבריק
צ'אפטרים במנגה:
4-9
פרקים באנימה:
עונה 1 3-4
לוסי, האפי ונאטסו יוצאים למשימתם הראשונה ביחד והיא להחזיר ספר מאחוזתו של אוורלו.
Fairy_Tail_Lullaby_arc.jpg
לאלאביי
צ'אפטרים במנגה:
10-23
פרקים באנימה:
עונה 1 5-10
לוסי, נאטסו, האפי, ארזה וגריי יוצאים למנוע מהגילדה האפלה אייסנוואלד להפעיל את קסם הלאלאביי על מקום המפגש של המאסטרים.
Fairy_Tail_Galuna_Island_arc.png
האי גאלונה
צ'אפטרים במנגה:
24-46
פרקים באנימה:
עונה 1 11-20
נאטסו, האפי, לוסי וגריי יוצאים למשימה ברמה S, למרות שאינם מכשפים בדרגה S. דבר שכזה אסור בגילדה וארזה נשלחת לעצור אותם. במהלך המשימה גריי פוגש חבר ישן מעברו.
Fairy_Tail_Guild_wrecked_by_Phantom_Lord.jpg
פאנטום לורד
צ'אפטרים במנגה:
47-69
פרקים באנימה:
עונה 1 21-30
אחרי השלמת המשימה באי גאלונה, חוזרים נאטסו, האפי, לוסי, גריי וארזה אל הגילדה שלהם, אך מופתעים לגלות שהיא הרוסה. במהרה הם מגלים שמי שאחראי על זה הוא לא אחר מאשר גאג’יל מהגילדה פאנטום לורד – גילדת אויב של פיירי טייל, מה שפותח מלחמה בין שתי הגילדות.
Fairy_Tail_Loke_arc.png
לוקי
צ'אפטרים במנגה:
70-74
פרקים באנימה:
עונה 1 30-32
אחרי מלחמת הגילדות עם פאנטום לורד, החיים בפיירי טייל חוזרים לקדמותם. לפתע, לוקי מתחיל להתנהג מוזר, במיוחד בסביבת לוסי, שמחליטה לחקור את העניין.
Fairy_Tail_Tower_of_Heaven_arc.png
מגדל גן העדן
צ'אפטרים במנגה:
75-102
פרקים באנימה:
עונה 1 33-41
כשלוסי, נאטסו, האפי, גריי וארזה יוצאים לחופשה באתר הנופש אקאנה, מתחיל לצוף עברה האפל של ארזה, וחבריה הישנים חוטפים אותה. הם מתכננים להקריב אותה כקורבן למען תחייתו של המכשף האפל והעתיק זרף. לוסי, נאטסו, האפי, גריי ועוד מישהי (שעליה לא נספר) הולכים לחלץ את ארזה ובשביל זה הם חייבים להילחם בחבריה מהעבר.
Fairy_Tail_The_Battle_of_Fairy_Tail_arc.png
הקרב על פיירי טייל
צ'אפטרים במנגה:
103-130
פרקים באנימה:
עונה 1 41-51
בכל שנה משתתפת פיירי טייל בפסטיבל הנערך במגנוליה הנקרא “פנטזיה”. אבל ללאקסוס וקבוצתו, ראיג’ינשו, יש תכניות אחרות, וכך מתחיל הקרב על פיירי טייל.
Fairy_Tail_Nirvana_arc.png
נירוונה
צ'אפטרים במנגה:
131-164
פרקים באנימה:
עונה 1 52-68
פיירי טייל וגילדות חוקיות אחרות יוצרות ברית זמנית כדי לעצור את הגילדה האפלה אורשיון סייס, ובו-זמנית לחסל אחת משלושת גילדות הבאלאם – ברית של שלוש גילדות אפלות חזקות במיוחד. במהלך הארק חברי הברית נתקלים באויבים החזקים ביותר שהם נלחמו בהם מעולם.
Fairy_Tail_Daphne_arc.png
דפנה
צ'אפטרים במנגה:
*פילר*
פרקים באנימה:
עונה 1 69-75
לאחר תקרית אורשיון סייס, אחד מחברי הגילדה בא עם חדשות מרעישות בשביל נאטסו: מישהו יודע היכן נמצא איגניל. אך מה שנאטסו מגלה כשהוא מגיע אל האדם שיודע איפה איגניל, זה ממש לא מה שהוא ציפה לו.
Fairy_Tail_Edolas_arc.jpg
אדולס
צ'אפטרים במנגה:
165-199
פרקים באנימה:
עונה 1 76-95
לאחר הצטרפותה של וונדי לפיירי טייל ושיבתו של גילדארטס, כל מגנוליה נשאבת למימד מקביל, אדולס, דרך שער שנפער בשמיים. נאטסו, וונדי, האפי ושארל שמשום מה לא נשאבו, נכנסים בשער כדי ללכת לאן שחבריהם נמצאים. כשהם מגיעים, הם מבינים שהדברים לא הולכים להיות פשוטים כל כך, משום שבמימד הזה לא ניתן להשתמש בקסם בחופשיות.
Fairy_Tail_Tenrou_Island.png
האי טנרו
צ'אפטרים במנגה:
200-253
פרקים באנימה:
עונה 1 96-122
הגיע הזמן בשנה למבחני הקידום לדרגה S. מאקרוב מכריז על המכשפים שישתתפו, והם בוחרים בשותפים שיעזרו להם לעבור את המבחן. למרות זאת, רק משתתף אחד יכול לעבור את המבחן הפעם. לאחר שהמשתתפים ושותפיהם מגיעים לאי טנרו, המקום בו נערכים המבחנים, הם מגלים שהם לא היחידים שנמצאים שם. בנוסף לגילדה אפלה שרודפת אותם, ישנו בחור מסתורי הנודד על האי אשר כל מה ומי שיימצא בסביבתו - יאבד את חייו.
Fairy_Tail_791_arc.png
שנת 791
צ'אפטרים במנגה:
254-257
פרקים באנימה:
עונה 1 123-124
שבע שנים חלפו, וחברי פיירי טייל עדיין לא חזרו מטנרוג’ימה, אך נמצאו רמזים שמוכיחים שמי שהיה שם עדיין חי. איך העולם נראה לאחר שבע שנים? איך תיראה פיירי טייל אחרי שבע שנים?
Fairy_Tail_Key_of_the_Starry_Sky_arc.jpg
מפתח שמי הכוכבים
צ'אפטרים במנגה:
ארק בלעדי לאנימה
פרקים באנימה:
עונה 1 125-150
יום אחד מגיעה בת הדודה של לוסי אל הגילדה ונותנת ללוסי מזכרת שהשאיר לה אבא שלה. לוסי וחבריה יוצאים לגלות מהו החפץ המיסתורי הזה. שם הם פוגשים את תאגיד הלגיון, ואויבים מן העבר…
Fairy_Tail_Grand_Magic_Games_arc.png
משחקי הכשפות הגדולים
צ'אפטרים במנגה:
258-340
פרקים באנימה:
עונה 1 151-175 עונה 2 1-28
פיירי טייל מחליטה להשתתף בטורניר שמתקיים כל שנה בעיר קרוקס, אשר בו המנצחת מקבלת שלושים מיליון ג’ולס ואת התואר של הגילדה החזקה ביותר בפיורה, ושם הם פוגשים חברים חדשים וישנים מגילדות שונות ומשונות. אך אף אחד מהם לא באמת יודע מהי מטרתם האמיתית של אלו המארגנים את המשחקים…
Fairy_Tail_Eclipse_Celestial_Spirits_arc.png
הרוחות השמיימיות של שער האקליפס
צ'אפטרים במנגה:
ארק בלעדי לאנימה
פרקים באנימה:
עונה 2 29-51
לאחר פתיחת שער האקליפס, נוצרו שינויים רבים בטבע ובמזג האוויר. בקשה משונה מגיעה לגילדה והיא דורשת ספציפית את לוסי, וכשהיא מגיעה למקום העבודה היא מגלה את הנורא לה מכל…
Fairy_Tail_Sun_Village_arc.png
כפר השמש
צ'אפטרים במנגה:
341-355
פרקים באנימה:
עונה 2 52-58
לאחר הניצחון במשחקי הכשפות הגדולים, פיירי טייל מוצפת בבקשות עבודה, ורובם ספציפיות לגבי מכשפים מסוימים. בקשה אחת מגיעה לנאטסו וגריי, והיא מלא אחר מאשר אחד מעשרת המכשפים הקדושים. לאחר ההסכמה לבקשתו, הם מגיעים לכפר השמש ושם הם יפגשו במהרה אויבים חדשים ומישהי מהעבר…
Fairy_Tail_Tartaros_arc.png
טרטרוס
צ'אפטרים במנגה:
356-417
פרקים באנימה:
עונה 2 59-90
הגילדה האפלה טרטרוס מתחילה לפעול. כשהם מתחילים עם התקפה על המועצה, תשעת שערי השדים מתחילים במהרה לבצע את התכניות שלהם. מעשיהם מגיעים אל אוזניי חברי פיירי טייל, והם לא יכולים פשוט לשתוק ולעמוד בצד מבלי לעשות כלום, ובעקבות כך נפתחת מלחמת גילדות בניהם.
Fairy_Tail_Tenrou_Jade_arc.png
זירו
צ'אפטרים במנגה:
פיירי טייל זירו 1-13
פרקים באנימה:
עונה 2 91-100
הסיפור מאחורי הקמת פיירי טייל סוף סוף נחשף. בשנת 679, מייביס ורמיליון נשארת לבד על האי טרנו לאחר מלחמה שהתחוללה שם ובה נרצח כל מי שהיה חי. שבע שנים לאחר מכן, היא נתקלת באנשים איתם היא תקים את הגילדה, ועם האיש שיעטוף את העולם בייאוש בעתיד הנראה לעין.
Fairy_Tail_792_arc.png
שנת 792
צ'אפטרים במנגה:
418-419
פרקים באנימה:
עונה 2 101-102
שנה עברה מאז הפירוק של פיירי טייל ועכשיו לוסי מתגוררת בקרוקס. היא עובדת בתור כתבת במגזין המכשפים השבועי, אך לא מצליחה למלא את החלל הריק בליבה שהשאיר הפירוק של פיירי טייל. בזמן שהיא מסקרת את משחקי הכשפות הגדולים, מופיע אדם מסתורי באמצע הזירה. מי הוא ואיך הוא ישפיע על עתידה של לוסי?
Fairy_Tail_Avatar_arc.png
אווטאר
צ'אפטרים במנגה:
420-437
פרקים באנימה:
עונה 3 1-7
לאחר האיחוד המרגש בקרוקס, נאטסו ולוסי יוצאים למסע ארוך, במטרה להחזיר את חבריהם הישנים, להקים מחדש את הגילדה ולהבין מה עומד מאחורי ההיעלמות המסתורית של מאקרוב דרייר. בדרכם, הם נתקלים בחברים ואויבים, חדשים וישנים. בינתיים, בצללים, ארגון מרושע מתכנן להשלים את דרכן של הגילדות במשולש הבאלאם, ולסלול דרך עבור עולם השייך לזרף.
Fairy_Tail_Alvarez_Empire_arc.png
אימפריית אלברס
צ'אפטרים במנגה:
438-545
פרקים באנימה:
עונה 3 8-51
אחרי שההקמה מחדש של פיירי טייל הושלמה, מסט גריידר מגלה את האמת שעומדת מאחורי היעלמותו של מאקרוב דרייר והסיבה שבגללה פירק את הגילדה שנה לפני כן. המאסטרית השביעית, ארזה סקרלט, חייבת להתמודד עם האתגר הגדול ביותר שעמדה בפניו כמנהיגה, כשהגילדה עומדת להיכנס אל תוך קרב אימתני ומפחיד שאפילו המועצה נמנעה מלהתקרב אליו. אימפריית אלברס הטעונה בכוח צבאי רב, מנסה בכל כוחה להשיג את האוצר של פיירי טייל, לומן היסטואר, וזה לא הכל: בראשם עומד אויב ישן שהיה לו בעבר קשר עם מייביס ורמיליון, והוא יעשה הכל כדי להשיג את גופה.
Fairy_Tail_100_Years_Quest_arc.png
משימת 100 השנים
נאטסו, לוסי, האפי, ארזה, גריי, וונדי ושארל יוצאים למשימת 100 השנים. המשימה שלהם היא "לחתום" חמישה אלי דרקונים הידועים בתור "חמשת אלי הדרקונים", השווים בכוחם לאקנולוגיה. במקביל, חברי הגילדה מקבלים חברת גילדה חדשה ששמה טוקה, אשר מעלה חשדות בגאג'יל, בג'וויה ובבעל ברית של הגילדה, ג'לאל.