רייב מאסטר

Intro_arc.png
הקדמה
צ'אפטרים במנגה:
1-8
פרקים באנימה:
1-2
הארו גלורי עוזב את ביתו שבאי גארג’ לאחר שנהפך לרייב מאסטר השני ומקבל את עשרת הדברות ורייב משיבה רוזס, הרייב מאסטר הראשון. הוא, ביחד עם יצור מוזר שנקרא פלו שהוא גם האחד שמשגיח על הרייב שהוא תפס במהלך דייג, מתחילים במסעם לאיסוף כל אבני הרייב. בתחילת מסעם, הם פוגשים בנערה שחובבת הימורים ששמה אלי, שאיבדה את זיכרונותיה ומחליטה להצטרף להארו במשימה שלו בכדי לראות אם היא מסוגלת יום אחד להחזיר אליה את זיכרונה האבוד.
Lance_Arc.png
לאנס
צ'אפטרים במנגה:
9-18
פרקים באנימה:
2-8
הארו גלורי, אלי ופלו מגיעים לפאנק סטריט בכדי לתקן את חרב עשרת הדברות השבורה של הארו ולבקש בשביל זה עזרה מהנפח המפורסם גליין מוזיקה. בכל מקרה, הם עורבו בקונפליקט עם היחידה ה-17 של דמון קארד. מצד שני, הם מוצאים לעצמם חבר חדש, תובע הכסף: האמריו מוזיקה.
Dancing_Thunder_arc.png
הרעם המרקד
צ'אפטרים במנגה:
14-25
פרקים באנימה:
9-12
הארו גלורי, אלי ופלו שהצטרף אליהם מדריך הדרך שלהם גריפון קאטו ביחד עם הסוס שלו טאנחימו מגיעים לכפר סקה, כפר שלא הפסיק לרדת בו גשם cמשך חמש שנים, והכל באשמת האיש ששולט בברק. אלי מחפשת אחריו בזעם, מונעת על ידי זיכרונותיה מגבר שהכה אותה בצורה קטלנית עם ברק שנה קודם לכן.
SHUDAEP36.png
שודה
צ'אפטרים במנגה:
26-36
פרקים באנימה:
13-18
לאחר עזיבתם של הארו ואלי את כפר סקה הם מתקדמים לעבר הרי טרמלו בחיפושם אחר אבן הרייב השנייה, הרייב של הידע. ושם, הם פוגשים באחד מארבעת האבירים של השמיים התכולים, דירהאוונד, ומתמודדים מול שודה והחיילים שלו.
Elies_Tragedy.png
המסתורין של אלי
צ'אפטרים במנגה:
37-49
פרקים באנימה:
19-26
לאחר הצטרפותו של האמריו מוזיקה לחבורה של הארו, הם מבקרים בעיר גדולה שבה ממוקם מוזיאון אשר מחזיק בכל ההיסטוריה של סימפוניה. אלי מתחילה לסבול מכאבי ראש רציניים, ובזמן שהיא מסתכלת על כל מיני פריטים נדירים במוזיאון, היא מוצאת את התמונה של רישה וולנטיין, רקדנית מפורסמת מסימפוניה, שנראית ממש כמוה, ובורחת מהמוזיאון עד שהיא נמצאת בידי האדם שהיא חיפשה אחריו למשך שנה, זיגהארט. גם קצת מעברה של אלי יתגלה…
The_Barrier_Capital_Rabarrier.png
הטירה של דין
צ'אפטרים במנגה:
50-74
פרקים באנימה:
27-41
לוחמי הרייב נבלעו לתוך האדמה, ונוחתים על הבירה המבוצרת רבריאר. ושם הם פוגשים ברמי מלטיס, סולאסידו שרפנר ובפוה, שמספרים להם על ראש השדים “גייל”. הארו, נסער, יוצא מרבריאר בכדי לגלות את האמת, וכך הוא פוגש את אביו, גייל גלורי. זמן קצר לאחר שהם נפגשו, גייל והארו מתאחדים נגד קינג בכדי למנוע ממנו את יצירת הדארק ברינג העוצמתית שהוא מתכנן. בארק הזה גם נגלה כיצד הדמון קארד הוקמו… ואיך נוצרה הרייב.
Lucia_Raregroove.png
סימפוניה
צ'אפטרים במנגה:
75-95
פרקים באנימה:
42-51
הלוחמים נוסעים לסימפוניה באמצעות ספינת האוויר החדשה של אבירי הכסף, ששייכת לכנופיית סילבר רית’ם. הם הולכים למקום שבו הכל התחיל. בדרכם לסימפוניה, הם פוגשים באויבים חדשים ומשיגים חבר חדש, רובי. כאשר הם מגיעים לסימפוניה כל מה שביכולתם לראות זו ארץ שממה וריקה שאין בה דבר מלבד את מה שהאובר דרייב השאיר מאחור. אנחנו מכירים את מאסטר הדארק ברינג, לושיה ריארגרוב בארק הזה. האוראסיון סייס חוזרים למשחק ומאתגרים את לוחמי הרייב. אויב ישן מסייע להם כשהכל כבר נראה אבוד. וגם עוד קצת מעברה של אלי יתגלה…