שוקוגקי נו סומה

Shokugeki_no_Soma_Introduction_arc.png
הקדמה
צ'אפטרים במנגה:
1-13
פרקים באנימה:
עונה 1 1-7
ארק ההקדמה מתרכז בהיכרות עם הדמויות המרכזיות ומראה את תחילת דרכו של סומה יוקיהירה בתיכון המוביל בעולם לקולינריה, טוטסקי.
Shokugeki_no_Soma_Training_Camp_arc.png
מחנה האימונים
צ'אפטרים במנגה:
14-34
פרקים באנימה:
עונה 1 8-16
הגיע הקיץ בטוטסקי ואיתו האירוע הגדול הראשון של מחזור צ”ב – מחנה האימונים, או בשם שנתנו לו התלמידים, “מחנה הגיהנום”. תלמידי טוטסקי נוסעים לטוטסקי ריזורט, שם הם יפגשו בוגרים רבים של טוטסקי משנים קודמות, שישמשו כבוחנים שלהם, והם לא הולכים לעשות לתלמידי שכבת י’ חיים קלים…
Shokugeki_no_Soma_Kaarage_War_arc.png
מלחמת הקאראגה
צ'אפטרים במנגה:
35-39
פרקים באנימה:
עונה 1 17-18
תלמידי טוטסקי יצאו לחופשת הקיץ וסומה מחליט להשתמש בחופשה שיש לו כדי לאוורר קצת את יוקיהירה. יושב הראש של שדרת הקניות שבה נמצאת יוקיהירה מספר לסומה על הפתיחה המחודשת של תחנת הרכבת אשר נמצא בה מזנון הקאראגה שגנב לשדרה שלהם את כל הלקוחות, ובעקבות כך כל החנויות בשדרה על סף פשיטת רגל. סומה לוקח על עצמו את המשימה להשיב את הלקוחות אל השדרה שלהם, אולם איך בדיוק יעשה זאת?
Shokugeki_no_Soma_Autumn_Elections_arc.png
בחירות הסתיו
צ'אפטרים במנגה:
40-104
פרקים באנימה:
עונה 1 19-24 עונה 2 1-10
אירוע הסתיו של שכבת י' בטוטסקי הוא "בחירות הסתיו". במסגרת האירוע מתקיים טורניר בשיטת הנוקאאוט בו 60 התלמידים שנבחרו להשתתף במוקדמות וביניהם מתגוררי מעונות כוכב הקוטב נלחמים על מקומם בטורניר הראשי. בטוטסקי מסתובבת שמועה שלאלו שעוברים את המוקדמות יש סיכוי גבוה יותר להיות חברי עשיריית העילית הבאים...
Shokugeki_no_Soma_Stagiaire_arc.jpg
סטאז'ים
צ'אפטרים במנגה:
105-116
פרקים באנימה:
עונה 2 11-13
מיד לאחר בחירות הסתיו התלמידים נשלחים אל מחוץ לאקדמיה לעשות סטאז’ים; או בעברית, התמחויות. אך טוטסקי לא תתן לסטאז' להיות סטנדרטי – על מנת לעבור כל התמחות על התלמידים לחולל שינוי משמעותי במקום בו הם עושים את ההתמחות שלהם.
Shokugeki_no_Soma_Moon_Banquet_arc.png
פסטיבל הירח
צ'אפטרים במנגה:
118-134
פרקים באנימה:
עונה 3 1-5
מיד לאחר הסטאז’ים והמצפה בעלי השכלת, סומה מכריז תחרות על טרנורי קוגה, בעל הכיסא השמיני מעשיריית העילית, במהלך פסטיבל הסתיו. המנצח בתחרות הוא זה שהבופה שלו ירוויח יותר כסף בזמן הפסטיבל. אם סומה ינצח, טרנורי יהיה מוכרח להסכים להתחרות נגדו בשוקוגקי על הכיסא שלו.
Shokugeki_no_Soma_Central_arc.png
סנטרל
צ'אפטרים במנגה:
135-171
פרקים באנימה:
עונה 3 6-13
אזאמי נאקירי הוא המנהל החדש של טוטסקי. לאזאמי יש אידיאולוגיה שונה לגמרי מזו של סנזיימון וקודמיו, והוא לא יבחל בשום אמצעי כדי להשתיק את מורדיו, אבל זה לא מפחיד את סומה וחבריו והם משיבים מלחמה.
Shokugeki_no_Soma_Advancement_Exams_arc.png
בחינות הגמר
צ'אפטרים במנגה:
172-263
פרקים באנימה:
עונה 3 14-24 עונה 4 1-12
לאחר שחבורת כוכב הקוטב הצליחו להציל את המועדונים שלהם והמעונות שלהם, הם ניצבים בפני אתגר חדש - בחינות הגמר של כיתה י'. אולם, בניגוד לשנים הקודמות, בחינות תהיינה שונות תחת הנהלתו של אזאמי - במקום שכל אחד יבשל בסגנון שלו ולפי איך שהוא מאמין, ניתן לעבור בקלות את כל הבחינות אם עוקבים במדויק אחר ההוראות והמתכונים של אזאמי. ארינה לא מכונה לתת לזה יד והיא מובילה את החבורה כדי שכולם יעברו את המבחנים בדרכם שלהם, עד ש...
Shokugeki_no_Soma_Hot_Spring_Investigation_arc.png
החקירה במעיינות החמים
צ'אפטרים במנגה:
264-276
פרקים באנימה:
לא הופיע באנימה
ארבעה חודשים לאחר השוקוגקי הקבוצתי, מגומי וסומה יוצאים בתור נציגים מעשיריית העילית לחקור מקרה משונה שקרה בעיירת מעיינות חמים.
Shokugeki_no_Soma_Beach_Exam_arc.png
מבחן החוף
צ'אפטרים במנגה:
277-282
פרקים באנימה:
עונה 5 1
תלמידי כיתה י"א חשבו שהם עומדים להתחיל את חופשת הקיץ שלהם, אבל אז המנהלת ארינה נאקירי באה אליהם עם מבחן בהפתעה - מבחן הרבע. השכבה שחולקה לשלושה אזורים ובתוך האזורים לקבוצות, מוכרחה לנהל מסעדה במשך שלושה ימים ולהגיע לרווח של 1,000,000 ין כדי לעבור!
Shokugeki_no_Soma_BLUE_arc.jpg
אג"צ
צ'אפטרים במנגה:
283-315
פרקים באנימה:
עונה 5 2-13
סומה יוקיהירה, טאקומי אלדיני, מגומי טאדוקורו וארינה נאקירי מתחרים באסאהי סאיבה והשפים של חצות הלילה באליפות הגורמה לצעירים, האג"צ.