ספיישל לשנה החדשה!!!

02
ינואר
2021
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןןן
מה שלומכם? התגעגעתי מאוד לכתוב לכם פוסטים 🙂
וואו, איזו שנה זו הייתה. די נוראית, אני מסכימה. עם כל הקורונה הזאת… אבל ב 2020 גם למדנו איך להתנהל במצב חירום מהסוג הזה, אפילו שנכנסנו לסגר ועוד סגר (ועכשיו אנחנו בעוד סגר), אבל הרבה מאיתנו יותר התחברנו לצד האמנותי שבנו, וגם היה לנו הרבה יותר זמן לראות אנימה ולהתפנות בכלל לדברים שאין לנו זמן אליהם ביומיום כי אנחנו מאוד עסוקים.
אני בשנה הזו גם סיימתי שנת שירות (הקורונה נפלה עלינו באמצע השנת שירות, והיינו צריכים ללמוד ולהבין בעצמנו איך לעשות שנת שירות בצל הקורונה) וגם התגייסתי לצבא, אני אגלה לכם סוד, לא כתבתי את הפוסט הזה היום כי היום אני בבסיס, סוגרת שבת.
אבל בואו נקווה ששנת 2021 לא תהיה איזה פרק המשך יבוא לשנה שהייתה 🙂 אני מאחלת לכולנו שנה הרבה יותר טובה ושנצליח לנצל אותה כמו שצריך ולהיות עם כל מי שאנחנו אוהבים ♥

טוב, חפרתי מספיק על 2020 לא צריך יותר מדי לחפור עליה. יאללה, לסיבה שלשמה התכנסנו כאן בפוסט הזה!!!

אוקיי, אוקיי, אוקייי!!! חשבתם שנסיים את 2020 בצורה לא חגיגית? שלא נקבל יפה את 2021? אז טעיתם, ובגדול!!!

בספיישל הזה גם נוציא 2 פרקים מפרויקט שכבר פעיל, וגם נתן יריית פתיחה לפרויקט חדש מדהים ביותר! כן, כן, 2021 מתחילה, וביחד איתה גם פרויקט אדיר מתחיל לצאת לדרך!
Confused GIF - Find on GIFER
טוב, בואו נתחיל מהפרוייקט שכבר פעיל… פיירי טייל עונה 1! כפי שעידו אמר בפוסט של פרק 44, אנחנו חוזרים לשחרר פרקים של פיירי מעונה 1, כדי שתוכלו ליהנות מזה שוב 🙂 אז היום, לכבוד הספיישל, אנחנו לא נשחרר פרק אחד, אלא שניים!!! את פרק 45-46.
אז בקצרה, מה קרה לנו בפרק הקודם?: ארזה הזכירה לאוורגרין מי הטיטאניה האמיתית, הבנות שוחררו מהכישוף של אוורגרין והקרב של לוסי נגד ביקסלו מתחיל.
האם לוסי ולוקי יצליחו לנצח את ביקסלו? ומה הכוח של מירה? ולמה מיסטוגאן מכסה תמיד את הפנים שלו? כל זאת ועוד… בפרק 45-46!

פרק 45 || פרק 46

טוב, בואו נמשיך לפרויקט שמתחילים איתו היום!
אני חייבת להודות, שאני מתחילה לצפות בפרויקט הזה בפעם הראשונה ביחד אתכם, אז אני לא יודעת עליו הרבה. קוראים לפרויקט: המסע של קינו: העולם היפה.
אני ממש מקווה שגם אני וגם אתם נהנה מהפרויקט המדהים הזה, כי החברים שלי לצוות עבדו עליו מאוד קשה 🙂 אז… שתהיה לנו צפייה מהנה 🙂

פרק 1 || פרק 2

עד הפעם הבאה, ושתהיה לכולנו שנה מדהימה! ♥
צוות קריספי סאב ~