ספיישל פוריםםםםם!!!

06
מרץ
2023
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

שלום לכולםםםם

אזז… כבר הגיע החג האהוב עליי בשנה, חג פורים!!! איזה כיף, אני השנה החלטתי ללכת במוד אלתורים של תחפושות (מה שאומר שהשתמשתי בבגדים שלי של היומיום והוספתי להם אביזרים ממקס סטוק) ואני ממש נהנית מאווירת האלתור הזו בתחפושות שלי השנה. למה אתם מתחפשים השנה?

אני רוצה לאחל לכולכם חג שמח ומהנה ושתטיילו ותבלו עם החברים והמשפחה כמו שצריך ותצברו כוחות (מי שבבית ספר או באופן כללי בחופש עכשיו בפורים) לפני ההמשך כי אין על החג המדהים הזה.

אז, לפני הריקאפ שלנו לצ’אפטרים הקודמים… אני אגלה לכם סוד קטן, לא באתי אליכם עם 2 צ’אפטרים… ולא עם שלושה… אלא עם ארבעה צ’אפטרים אדירים!!!

בצ’אפטרים הקודמים של משימת מאה השנים: בזמן שצוות נאטסו יצאו למשימת מאה השנים והחלו להתמודד עם מרקופוביה, הצטרפה לגילדה מישהי חדשה בשם טוקה. עם הזמן, מתברר שהיא ‘כשפית לבנה’, והיא ‘מלבינה’ ומשתלטת על הכוח קסם של כל חברי הגילדה ואפילו גם ג’לאל (מלבד צוות נאטסו כמובן) ובכך גם משתלטת על הרצונות והמחשבות שלהם. באורח פלא, ג’וויה הצליחה להשתלט מהשליטה המחשבתית של טוקה, ומגיעה לצוות נאטסו כדי לבלות איתם והיא מתחילה להדאיג אותם ברגע שהיא מזכירה את הכשפית הלבנה ואז היא פתאום התעלפה. מה הולך לקרות לגילדה עכשיו??? ואסור לשכוח שכל זה קורה בצל החיפוש אחר רמזים שיובילו את הצוות נאטסו לאלדרון, האם הם יצליחו?? ולמה לעזאזל טוקה החליטה פתאום ליפול על פיירי טייל ו’להלבין’ אותם? האם פיירי טייל ישרדו את המשבר שנחת עליהם? אה, ושכחתי לציין את הדבר שקרה בצ’אפטרים הקודמים שגרם לי לצרוח כמו לא יודעת מה – זה שגריי הודה (האמנם לא מול ג’וויה אלא מול הגרסה שלה מפיירי נייל, ג’ווינה) שהוא אוהב את ג’וויההההה אמאאאאאאא תהיו כבר זוגגגגגגגגגג נווווו דיייייייי כמה אפשר לחכות כבר כמההההההההההההההה יואו גריי הרגת את ראבי. זהו, פרקתי. קיצר, על כל השאלות שכתבתי מקודם ועוד – תקבלו תשובות בצ’אפטרים הבאים 🙂

אוי לא הצילו מירהה את מפחידה אותי, בבקשה תגידו לי שהיא רק צוחקת בגלל שהיום פורים

יאללה, אל הצ’אפטרים!!!!

לצ’אפטר 28 – לחצו כאן

לצ’אפטר 29 – לחצו כאן

לצ’אפטר 30 – לחצו כאן

לצ’אפטר 31 – לחצו כאן

נפגש בפעם הבאה ושיהיה חג שמח ומהנה ~
צוות קריספי סאב!