פיירי טייל משימת 100 השנים צ’אפטר 9: שחור או לבן!!!

29
אפריל
2021
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןןן
התגעגעתם אליי? מה אתכם?

איך היה לכם בעצמאות? אחרי שנה שלא היה כלום בגלל הקורונה הזו, ביום העצמאות באמת חזרנו לחיים מבחינתי. היה צפוף ברחובות, הרבה מאיתנו יצאנו לברים ומועדונים ומה לא… שוב היו חיים, וזה אחד הדברים שהכי משמחים אותי. כי וואלה, הגיע הזמן לחזור כבר (ושאני אחזור להיות כמו קאנה לשתות מלא בברים ועדיין להיות יחסית בסדר).

טוב, לפני שנגיע לנושא העיקרי שלשמו התכנסנו בפוסט הזה… אני חייבת להודיע לכם משהו קטן וחשוב.
Question Marks GIFs | Tenor

אנחנו זקוקים לעוד מנקים ומדביקים למנגה שלנו!!! אתם רוצים לעזור לזה שלא יהיו עיכובים אף פעם בהוצאות של הצ’אפטרים? אז בשביל זה… אנחנו זקוקים לכם! שתעזרו לנו ותצטרפו להיות מנקים ומדביקים! בשביל להצטרף – תגיבו כאן למטה ואנחנו כבר נפנה אליכם. תזכרו שההצטרפות דורשת ידע בסיסי לפחות בפוטושופ, ועדיף גם לסיים את האנימה של פיירי ולהיות בקצב של ההוצאות שלנו של המנגה.

טוב, עכשיו, בואו לנושא האמיתי של הפוסט הזה!
אז בצ’אפטרים הקודמים הצוות של נאטסו התעמת עם גילדה בשם דיאבולוס, גילדה של קוטלי דרקונים מהדור החמישי שהם בעצם “אוכלי דרקונים”, ואז הם פגשו באל דרקון המים, מרקופוביה. ובנתיים, בפיירי טייל, גאג’יל וג’וויה מתחילים לחשוד בחברתם החדשה לגילדה, טוקה, לאחר שהזכירה את שמה של בריאר מאווטאר. מי הוא אל דרקון המים שלנו? למה צריך לחתום אותו בכלל? ומה הסודות של טוקה? מי היא בכלל? כל זאת ועוד, בצ’אפטר הקרוב!

נראה שגאג’יל עשה משהו שביאס אותה קצת~

צ’אפטר 9

עד הפעם הבאה~
צוות קריספי סאב!