צ’אפטר 508: תענוג וכאב

02
נובמבר
2016
מידע אודות Chen:
עורכת לשונית, מנקה ומדביקה מנגה

לדיונים שכוללים השערות לגבי הצ’אפטר הבא ותאוריות וכדומה נא לעבור לכאן ~
שלום אנשים קסומים שלי~
כאן חן הקסומה~
שירילי חולה וכולנו מאחלים לה החלמה מהירה!!!!!
והיום אשחרר לכם את צ’אפטר 508 של פיירי טייל~! יאיי~! 
אבל… לצערכם הרב לפניי שתתחילו לקרוא את הצ’אפטר תצטרכו לקרוא עד כמה אני קסומה~ ועד כמה מטריד הצ’אפטר~ ועד כמה מפחידה שירילי~ שעליה נרכל כל פוסט שאפרסם~ 
אז נתחיל במה עבר עליי היום לאחר שחזרתי מבית הספר הביתה (יאיי~) 
היום תכננתי לישון, רק לישון! (כן שירילי, רק לישון!) בגלל שאני בתקופת מבחנים ולימודים קשה.. (פחחח… אפשר לחשוב איזה לימודים יש לי לעומת הלימודים של שאר חברי הצוות פה)
לפתע פתאום (הווווו הנה מגיע החלק העצוב) שירילי החמודה (כפרה עליה חמסה חמסה מלח מים מלח מים) הזכירה לי שיש לי לערוך לכם את הצ’אפטר *מזילה דמעה* אז.. כמובן שלא יכולתי לסרב, לשירילי, המפחידה, כי אחר כך אני ואתם לא נרצה לדעת מה יקרה אם נסרב לשירילי 🙁 אז רצתי מהר-מהר אל המחשב והתחלתי לערוך לכם את הצ’אפטר (הידד! יש גם חלק מרגש בסיפור הקסום הזה) ושירילי שמחה והתרגשה עד מאוד (לא באמת…, שירילי אף פעם לא שמחה שתדעו) ואחרי שעתיים שעבדתי על הצ’אפטר וסיימתי אותו!!!!!!!!!!!! ובכיתי לשירילי במשך השעתיים האלה עד כמה קשה לי וכמה כואב לי הגב  ולמה יש מילים שלא מובנות כי גברת שירילי הקסומה הייתה עייפה מתיי שהיא תרגמה (ומכיוון שלא ערכתי לשונית, וזה….) אז החלפנו ביחד את המילים~ יאיי!!! את האמת שאין סוף לסיפור הזה אז אהיה נחמדה ו..

אל ה-צ’אפטר-!!!!
13

גילדארטס אתה מטריד אותנו 🙁 מן

 

תהנו~

ואל תשכחו לספר לי בתגובות עד כמה הוטרדתם מהצ’אפטר ועד כמה התרגשתם והוקסמתם מהסיפור הקסום שלי~
הערה משירילי הקסומה: יהיה וי 2 לצ’אפטר בהמשך, כי השער לא באיכות הכי משהו ואין עמוד המשך יבוא שמתאים לצ’אפטר.

נתראה בעוד כמה שעות עם פרק של שנ”ס~!
צוות קריספי סאב