❀פרק 126 של בליץ’✮

22
מאי
2018
מידע אודות Chen:
עורכת לשונית, מנקה ומדביקה מנגה

הו הו הו~
כאן חן בלי איצ’יה~
שלום לכל המאמינימים, המעריצימים, החברימים וכל השאר של ונדלי קוטובוקי הקסומים~

מניש?

הפוסט הקודם שבו הופעתי יחד עם איצ’יה היה ספיישל פסח, מרגש מאוד. שם התחלנו לספר לכם על איך בעצם חזרנו אליכם ממסע ארוך אך לא סיימנו והיום אני פה בשביל להמשיך את סיפור המסע הקורע לבבות הקסום ביותר שקרה.
בסוף המשך סיפור המסע יש לי משהו חגיגי מאוד להודיע לכם! אז צפו לזה וחשוב שתקראו הכל כי זה קשור למה שאכתוב~
לפני שאתחיל חשוב לי להודיע לכם כי איצ’יה מאוד מאוד עסוק אי שם בממלכתו כרגיל ולא היה לו הפעם זמן לשבת איתי ולכתוב את הפוסט הזה… אז… אמשיך:
שרוליק התפרץ במלוא הכוח אל החללית בה אני ואיצ’יה ישבנו מבוהלים משירילי הנוראית, הלבבות שלנו דפקו בחוזקה עד כדי כך שבקושי הצלחנו לשמוע משהו חוץ מאת דפיקות לבנו ושירילי שצורחת ודורשת להקסים לה ת’חיים.
שרוליק צעק בחוזקה “הגעתי להציל את אנשי ונדלי קוטובוקי עם הריח הכי מקסים ומשכר בעולם כולו שמתנגד לריח האפל והנורא של שירילי הנוראית!”, זה ריגש אותי, “שרוליק מנישששש?!?” צעקתי ואיצ’יה כבר היה מחוסר הכרה כי נבהל מהצעקה שלי ושירילי התפחלצה במקומה כי חרגה מידת הקסם במקום שעל אפלים שולטת, “הכל טוב יא אחוקסמלוקי, מניש עם איצ’יה? הוא בסדר?” אמר שרוליק ורץ הישר אל איצ’יה והרים אותו (כל כך רומנטי). לא העזנו להתקרב או לגעת בשירילי ומהר מהר יצאנו מהחללית מבלי שתשים לב עד שהפחלוץ יפוג.
כשיצאנו החוצה והתרחקנו מהחללית איצ’יה התעורר והכל היה בסדר~ וישר התחלנו לדבר על מקום שאליו נחזור והמשכנו ללכת.
החשכה ירדה והערב הגיע ופתאום! בשנייה אחת הכל היה חשוך וכאבי בטן כל כך חזקים תקפו אותנו. “ה… ה… ה-מפ” “מההה???” “הפל-צן כ-כא-כאןן.ן…ן..” איצ’יה אמר.
“אוי לא! אני מרגישה בנוכחות של שירילי הנוראית יחד עם השותף שלה לפשע! הסתם פלוץ שעושה כאבי בטן עד שמשתחרר!” אמרתי, ואימה התעוררה בשלושתינו הקסומים: איצ’יה, חן ושרוליק.
והם אלה באמת היו שירילי הנוראית והשותף שלה לפשע: ניב הנורא! הידוע בכינויו “סתם פלוץ שעושה כאבי בטן עד שמשתחרר!”
ואז פתאום הגביר את כוח הפלוץ שלא הצלחנו להפליץ וכולנו התחלנו לאבד הכרה מכאב ואז שירילי הנוראית קשרה אותנו כשהיא צוחקת צחוק מרושע ואומרת “מוחעאחעאחעחאע זה בגלל שלא הסכמתם להקסים לי ת’חיים!! אבל אני לא דואגת, אתם עוד תקסימו! אסחט את זה מכם! וגם ממך שרוליק!” וניב הנורא התחיל להפליץ עד שהפלוצים שלו סיממו אותנו ושירילי יכלה להרים אותנו ולשגר את החללית שלה אל המקום בו נמצאנו ולהכניס אותנו לשם..
כשהתעוררנו מהכאבים לאחר שתחושת הסימום נעלמה שירילי וניב לא היו שם, מי שהיו שם…. המשך יבוא~ חוחים~
ספוילר לפרק הבא של המסע: נמשיך לספר על המקומות בהם ביקרנו מלבד מקומות שקשורים לחטיפה שלנו כמו שהיה בקודם רק בגלל שהפרק הזה זה חלק מאוד חשוב ומשמעותי שהשפיע על המקומות בהם ביקרנו אחר כך, אז החלטתי לפרסם אותו לפני שאמשיך כי העיקרון של לספר לכם את סיפור המסע הזה שחזרנו אל קריספי הוא בשביל להכיר לכם את מקומות המולדת העתיקה שלי ושל איצ’יה.

ועכשיו הנה מה שהבטחתי לבסוף אם תקראו הכל: לאחר שהשותף הנורא של שירילי הנוראית נחשף, ניב שמו. החלטתי לבצע מילואים דחופים ונגייס את כל מי שיצאו לחופשה מהכת הקסומה שלנו לאחר תקופה של שקט “הפסקת אש” כנגד שירילי הנוראית לאחר המבצע האחרון בו ניצחנו כשהגשנו אותה על צלחת, היא השתקמה בעזרת השותף שלה… וגם חדשים שירצו להצטרף אל מלחמה חדשה! מבצע “הפלוץ עוד ייגמר!” בבקשה לכתוב בתגובות ונצרף אתכם! תודה לכל האנשים הקסומים שלי~ פרטים מלאים בתגובות לכל מי שיאשרו השתתפות בתגובות~

ועכשיו אל הפרק: